Hikayemiz

her işletme için danışmanlık
bizi tanıyın

Biz Kimiz

Türkiye’de lojistik ve tedarik zinciri danışmanlığının birbirinden bağımsız çalışmasının, ithalat ve ihracatta değer kaybına yol açtığını fark etmekteydik.1955 yılından bu yana edindiğimiz lojistik, ithalat ve ihracat tecrübemiz ve organizasyon yönetimi kabiliyetimiz ile 2007 yılında Serjoe’yu kurduk.

Çözüm odaklı olmak

Tüm sorunları çözmek için varız.

Hedeflerinize ulaşmanızı sağlar

Sizi hedeflerinize ulaştırmak bizim işimiz.

Türkiye’de ilk defa uygulanmak üzere, lojistik ve tedarik zinciri danışmanlığını birleştirerek 3rd(Tedarik Zinciri Danışmanlığı) hizmeti ile sektöre değer üretme gayretiyle yola çıktık. Sağladığımız bu hizmetle Türkiye’de tedarik zinciri anlayışına yeni bir boyut kazandırdık.

3rd PL hizmeti ile Türkiye’deki tedarik zinciri iş anlayışına boyut kazandırıyoruz. Serjoe Uluslararası Ticaret A.Ş. mevzuat, lojistik, tedarik zinciri ve yönetimi alanlarında birikim ve deneyimli insan kaynağına sahiptir. Geniş insan kaynağımızdan güç alarak, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına sürdürülebilir ve sürekli gelişen çözümler üretiyoruz.

Serjoe ailesi olarak, organizasyonel bütünlüğün sağlanması için, her parçanın işlerliğinin düzenli kontrol edilmesi gerektiğinin ve bir zincirin direncini belirlerken her bir halkayı ayrı ayrı ele almak gerektiğinin bilincindeyiz. Bu farkındalık noktasından hareketle, organizasyonumuzu her geçen gün daha da güçlendiriyor ve düzenli olarak kendisini raporlayan, geliştiren bir şirket haline geliyoruz.

IOR ve EOR hizmetleri için iletişime geçin