EOR

Serjoe dünya çapında 120’den fazla destinasyon arasında profesyonel bir EOR hizmeti sunar. Tecrübeli ekibimiz ve güçlü partnerlerimizle ihracatınızı kolaylaştırıyoruz, lütfen bizimle iletişime geçin.

Neden SERJOE EOR Servisi?

Tüm IOR ve EOR işlerinizin uluslararası olarak karşılanması adına Serjoe Dış Ticaret A.Ş. 2007 yılında kurulmuştur. Serjoe Dış Ticaret gümrük/vergi, lojistik, tedarik zinciri çözümleri ve genel iş yönetimi gibi alanlarda derin bilgi ve deneyime sahiptir ve uluslararası ticaret uzmanlarından oluşan bir ekibi bir araya getirmiştir. Bu, sürdürebilir iş çözümlerimiz ise müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmemizi sağlar. Serjoe dünya çapında 120’den fazla destinasyon arasında profesyonel bir EOR hizmeti sunar. Tecrübeli ekibimiz ve güçlü partnerlerimizle ihracatınızı kolaylaştırıyoruz.

Serjoe’nun EOR servisi

Serjoe, mallarınız için güvenli ihracat izni ve uygunluğu sağlayacak ve tüm mali yükümlülükleri ve düzenlemeleri yerine getirecektir. Serjoe, malların gümrükten çekilmesinden sorumludur ve EOR belgelerini saklar. Serjoe mallarınızı zamanında ve doğru şekilde teslim eder.

Serjoe’nun sağladığı EOR yararları

Serjoe size yeni iş olanakları açacak. Biz sizin Yabancı bir destinasyonlardaki tüzel kişiliğiniz oluyoruz. Müşterilerimiz kayıtlı bir kuruluşla çalışacak, bu nedenle Serjoe'nun EOR hizmeti uygun maliyetli olacaktır, EOR servisimizi almak sizlere zamandan tasarruf sağlayacaktır. İhracat ihtiyaçlarınızın profesyoneller tarafından ele alındığından emin olabilirsiniz. Firmamız ihracata yönelik özel ruhsat ve izinlere sahip olup, yerel uygunluk bilgisine de sahiptir. Bu sayede İhracat sürecindeki riskleri minimuma indiriyoruz.

Yetkilendirilmiş İthalat ve İhracatçı ve Legal Süreç

Şirketimiz ülkemizde legal bir kurum olarak faaliyet göstermeyen veya legal bir kurum olmayı tercih etmeyen firmaların ithalatçısı ya da ihracatçısı sıfatıyla, bu firmalar adına tüm legal süreci üstlenir.

• Gümrükleme süreci hakkında danışmalık hizmeti verir.
• Firmaların ithal yâda ihraç edeceği malzemelerin bütünü için GTIP tespitini yapar.
• Gümrükleme sürecinde ihtiyaç duyulacak her türlü belge, ön izin veya onay süreçlerini firma adına yapar.
• Firmaların Türkiye’de kurum haline gelmeden ithalat ve ihracat yapabilmelerini sağlar.

Uluslararası Taşıma Destek Süreci

Firmaların ürünlerinin taşınması sırasında kullandığı tüm lojistik elementlerin planlanması, kontrol edilmesi ve doğru partnerler yardımıyla en hızlı şekilde Türkiye’ye getirilmesini kapsayan sistemin bütününe Uluslararası Taşıma Destek Süreci adı verilir.

• Bu kapsamda tüm nakliye seçenekleri zaman, fiyat ve kalite ilişkisi kurularak değerlendirilip müşteri için en uygun olan tercih edilir.
• Kullandığı raporlama sistemi sayesinde süreci koordine eder.
• Yaşanma ihtimali olan problemler için erken önlem alır, sürecin takibini yapar.

Gümrükleme Süreci Yönetimi

İhracat için EOR, ithalat için IOR sistemlerini kullanan şirketimiz, müşterilerimizin gümrük sürecinde sıkıntı yaşamamasını ve hızlı bir şekilde ürünlerinin giriş çıkışını kontrol etmelerini sağlar.

• Ürünlerin ulusal ve uluslararası platformlardaki tüm hareketleri gelişmiş raporlama sistemimizde yer alır.
• Gelişmiş raporlama sistemimiz gümrükleme sürecinde ürünleri sıralama şansı tanır.
• Özel ekibinin düzenli takibi ile gerekli ürünleri önceliklendirerek sürecin hızlandırılmasını sağlar.
• Malzemenin gümrüklere geliş tarihi baz alınarak değil, müşteri için önem skalası dikkate alınarak işlem yapılması yetkinliği edinilir.

Tedarik Zinciri Danışmanlığı (3th PL)

3PL(Dördüncü Parti Lojistik), ürünler ya da hizmetlerin tedarikçiden müşteriye doğru hareketlerini yöneten ve bu süreç içerisindeki örgütleri, insanları, teknolojiyi, faaliyetleri ve kaynakları kapsayan sistemlerinin bütünüdür.

3PL hizmeti sunan firmalar deneyimleri, kaynak ve teknolojileri ile çalıştıkları firmaların kompleks ihtiyaçlarını analiz eder ve uygulanabilir çözümler sunarlar. Serjoe, çalıştığı firmalara bünyesinde bulundurduğu bu yetkinlikler ışığında 3PL şirketleriyle entegre çalışan çözümler üretirken, tedarik zincirini baştan sona tasarlar. Tedarik zincirinde ortaya çıkabilecek aksaklıkların çözümünde ve optimizasyonunda büyük bir tecrübeye sahip olan ekibimiz, müşterilerimize profesyonel bir iş ortaklığı sağlar.

Depo Yönetimi

Depo ve dağıtım işlemlerinde gerekli stok, ekipman, işgücü kaynakları ve lojistik süreçlerinin yönetilmesine Depo Yönetim Sistemi adı verilir. Şirketimiz stoklardaki ürünlerin ekipman, işgücü ve yönetimini sağlar. Öncelikli ürünlerin işaretlenmesi, bu ürünlerin depodan erken çıkarılması ve programlanan tarihte bu ürünün planlanan konuma ulaşması için sürecin yönetimini yapar.

Raporlama Yönetim sistemi

Şirketimiz kullandığı raporlama sistemi sayesinde süreci en başından en sonuna kadar koordine eder, yaşanma ihtimali olan problemler için erken önlem alır ve sürecin takibini yapar.

• Belirlediğimiz metrikler baz alınarak, rapor çıktıları periyodik aralıklarla değerlendirilir.
• Değerlendirmeler ışığında, iş ortaklarımıza daha iyi bir hizmet sunmak için yeni metotlar üretilir.
• Metotların periyodik aralıklarla güncellenmesiyle hataların önüne geçilir.
• Dosya işlemleri hızlandırılır, ürünlerin gecikmesinin ve cezaların önüne geçilir.

White Glove Service

Beyaz Eldiven Servisi

Beyaz Eldiven Hizmetimiz ile benzersiz taşımacılığı deneyimleyin. Serjoe olarak, titiz taşımadan hassas teslimata kadar beklentilerin ötesine geçerek ürününüzün en üst düzeyde dikkatle ve saf mükemmellikle teslim edilmesini sağlıyoruz. Gönderim deneyiminizi yükseltin; çünkü ürünleriniz en iyi şekilde taşınmalı, daha azını hak etmez. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren bizi farklı kılan kişiselleştirilmiş taşıma hizmeti göreceksiniz. Beyaz Eldiven Hizmetimiz, kusursuz ve sorunsuz bir deneyim sunarak benzersiz gereksinimlerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır. İster ürün teslimatı, kurulum veya sürekli Destek olsun, endüstri standartlarının üstüne ve ötesine geçmekten gurur duyuyoruz. Serjoe olarak hassasiyet ve özenin önemini anlıyoruz. Memnuniyetiniz bizim önceliğimizdir ve her ayrıntının azami özen ve uzmanlıkla ele alınmasını sağlamaya kendimizi adadık. Fiyat teklifi için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Dağıtım

Size Özel Verimli ve Güvenilir Dağıtım Çözümleri! Serjoe'da Dağıtım Hizmetimiz, ürünlerinizin zamanında ve kusursuz teslimatını sağlayarak tedarik zincirinizi kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. İş başarınızda dağıtımın oynadığı kritik rolü anlıyoruz ve taahhüdümüz size hem verimli hem de güvenilir bir çözüm sunmaktır.

Neden dağıtım hizmetimizi seçmelisiniz? 

1- Hassas Lojistik: Gecikmeleri en aza indirmek ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için dağıtım sürecinin her adımını titizlikle planlıyor ve yürütüyoruz.


2- Esnek Çözümler: Hiçbir işletme birbirine benzemez ve dağıtım ihtiyaçları da birbirine benzemez. Hizmetimiz esnek olup, ister yerel ister küresel dağıtım olsun, dağıtım çözümlerimizi benzersiz gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlamamıza olanak tanır.


3- Güvenilirlik: Güvenilir ve zamanında teslimatlar için bize güvenin. Ürünlerinizin güvenliğini ve emniyetini ön planda tutuyor, varış noktasına kusursuz bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.


4- Uygun Maliyet: Dağıtım hizmetimiz yalnızca verimli değil aynı zamanda uygun maliyetlidir. Hizmet kalitesinden ödün vermeden size rekabetçi fiyatlandırma sağlamak için rotaları ve süreçleri optimize ediyoruz. 

Beklentilerin ötesine geçen bir dağıtım çözümü için Serjoe ile ortak olun. Tedarik zincirinizi basitleştirin. Fiyat teklifi almaktan çekinmeyin.

Distribution Services