BİZ KİMİZ?

Türkiye’de lojistik ve tedarik zinciri danışmanlığının birbirinden bağımsız çalışmasının, ithalat ve ihracatta değer kaybına yol açtığını fark etmekteydik.1955 yılından bu yana edindiğimiz lojistik, ithalat ve ihracat tecrübemiz ve organizasyon yönetimi kabiliyetimiz ile 2007 yılında Serjoe’yu kurduk.

Türkiye’de ilk defa uygulanmak üzere, lojistik ve tedarik zinciri danışmanlığını birleştirerek 4PL(Tedarik Zinciri Danışmanlığı) hizmeti ile sektöre değer üretme gayretiyle yola çıktık. Sağladığımız bu hizmetle Türkiye’de tedarik zinciri anlayışına yeni bir boyut kazandırdık.

Serjoe Dış Ticaret A.Ş. yasal mevzuat danışmanlığı, lojistik, tedarik zinciri ve yönetim alanlarında derin bir bilgi birikimi ve tecrübeye sahip uluslararası ticaret uzmanlarından oluşan geniş bir insan kaynağına sahiptir. İnsan kaynağımızdan aldığımız güçle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına sürdürülebilir ve sürekli gelişen çözümler üretmekteyiz.

Serjoe ailesi olarak, organizasyonel bütünlüğün sağlanması için, her parçanın işlerliğinin düzenli kontrol edilmesi gerektiğinin ve bir zincirin direncini belirlerken her bir halkayı ayrı ayrı ele almak gerektiğinin bilincindeyiz. Bu farkındalık noktasından hareketle, organizasyonumuzu her geçen gün daha da güçlendiriyor ve düzenli olarak kendisini raporlayan, geliştiren bir şirket haline geliyoruz.