Online Parça Satışı

Kullanıcı dostu web arayüzü ile...
DEVAMI

Referanslar

Güçlü iş ortaklarımız...
DEVAMI

Neden Serjoe?

Sektör normlarından farklılaşma gayretiyle...
DEVAMI

Biz Kimiz?

Türkiye’de lojistik ve tedarik zinciri danışmanlığının birbirinden bağımsız çalışmasının, ithalat ve ihracatta değer kaybına yol açtığını fark etmekteydik.1955 yılından bu yana edindiğimiz lojistik, ithalat ve ihracat tecrübemiz ve organizasyon yönetimi kabiliyetimiz ile 2007 yılında Serjoe’yu kurduk.

DEVAMI
 • Yetkilendirilmiş
  İthalat-İhracat

   

  Şirketimiz ülkemizde legal bir kurum olarak faaliyet göstermeyen veya legal bir kurum olmayı tercih etmeyen firmaların ithalatçısı ya da ihracatçısı sıfatıyla, bu firmalar adına tüm legal süreci üstlenir.

 • Uluslararası Taşıma
  Destek Süreci

   

  Firmaların ürünlerinin taşınması sırasında kullandığı tüm lojistik elementlerin planlanması, kontrol edilmesi ve doğru partnerler yardımıyla en hızlı şekilde Türkiye’ye getirilmesini kapsayan sistemin bütününe Uluslararası Taşıma Destek Süreci adı verilir.

 • Gümrükleme Süreci Yönetimi

   

  İhracat için EOR, ithalat için IOR sistemlerini kullanan şirketimiz, müşterilerimizin gümrük sürecinde sıkıntı yaşamamasını ve hızlı bir şekilde ürünlerinin giriş çıkışını kontrol etmelerini sağlar.

 • Raporlama Yönetim Sistemi

   

  Şirketimiz kullandığı raporlama sistemi sayesinde süreci en başından en sonuna kadar koordine eder, yaşanma ihtimali olan problemler için erken önlem alır ve sürecin takibini yapar.

 • Depo Yönetim Sistemi

   

  Depo ve dağıtım işlemlerinde gerekli stok, ekipman, işgücü kaynakları ve lojistik süreçlerinin yönetilmesine Depo Yönetim Sistemi adı verilir.

DEVAMI